دانلود پاورپوینت معماری مرمت خانه رجایی|42089630

پاورپوینت در مورد مرمت خانه رجایی ,پاورپوینت معماری دوره پهلوی ,پاورپوینت پلان های معماری خانه رجایی

دانلود پاورپوینت معماری مرمت خانه رجایی|42089630|در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان دانلود پاورپوینت معماری مرمت خانه رجایی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت معماری مرمت خانه رجایی

دانلود پاورپوینت معماری مرمت خانه رجایی


مشخصات فایل
تعداد صفحات49
حجم10840/515 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت معماری مرمت خانه رجایی جهت رشته معماری در 49 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


مشهد ، مرکز استان پهناور خراسان ، اکنون با حدود دویست کیلومتر مربع و دو میلیون جمعیت دومین شهر ایران پس از تهران است . این شهر میان دو رشته کوه هزار مسجد و بينالود قرار گرفته است. شهر مشهد در ساحل راست کشف رود و شمال شرقی ایران و خراسان واقع است. میانگین ارتفاع آن از سطح دریا حدود یکهزار متر و طول و عرض جغرافیایی آن از نصف النهار گرینویچ59 درجه و 38 دقيقه و از خط استوا در شمال 36 درجه و 16 دقيقه است. هوای آن بسیار متغیر و باران سالانه اش بین 20 تا 60 سانتیمتر است.شهر مشهد بر روي خط زلزله قرار دارد.
شهرستانهای همسایه مشهد در مشرق سرخس ،در شمال غرب شهرستانهای درگز و چناران و در غرب و جنوب شهرستانهای نیشابور و فریمان است.
به سبب وجود حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا (ع) در مشهد همه ساله بیش از جمعیت آن زائروارد این شهر می شوند . جمعيت زائر کنونی مشهد حدود چهار ده میلیون نفر در سال است که عمده در ایام نوروز و تابستان براي زیارت و سیاحت عازم مشهد می شوند.


فهرست مطالب:
موقعيت طبيعي اثر
موقعيت فعلي اثر
تاريخچه و وجه تسميه اثر
نوع و توضيحات مالكيت اثر
مشخصات اثر
برون گرایی
پلان ها
معماری دوره پهلوی
شناخت، مواد و مصالح
نما
پنجره و بالکن
تزئینات
شرح وضعيت موجود، خطر پذيري و آسيبهاي وارده
توضيحات ضروري و اختصاص اثر
منابع و مآخذ گذارش
نقشه ها


"