پاورپوینت برنامه ریزی و طراحی درس|42089665

پاورپوینت مراحل درس پژوهی به ترتیب,پاورپوینت مراحل درس پژوهی چیست,پاورپوینت مراحل درس پژوهی,پاورپوینت مراحل نوشتن درس پژوهی

پاورپوینت برنامه ریزی و طراحی درس|42089665|در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت برنامه ریزی و طراحی درس آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دنلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات17حجم72/970 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته آموزشی در قالب 17 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

گروه درس پژوهی در این مرحله علاوه بر برنامه ریزی محتوا، به موارد دیگری از جمله سازمان دهی درس و اختصاص زمان به قسمت های مختلف آن، پیش بینی پاسخ های دانش آموزان به مسائل طرح شده، و تصمیم گیری درباره چگونگی ارزیابی عملکرد دانش آموزان در طول درس می پردازند


لوئیس ( b2002) معتقد است گروه درس پژوهی در مرحله طراحی باید به سوالات زیر پاسخ دهد: دانش آموزان در حال حاضر درباره موضوع درس چه می دانند؟ انتظار شما این است که دانش آموزان در پایان درس چه چیزهایی را بدانند؟ چه توالی تمرین ها و تجربیاتی نیاز است تا دانش آموزان از مرحله 1به مرحله 2 برسند؟ انتظار دارید چه سوالات، افکار و کج فهمی هایی در طول درس از طرف دانش آموزان بروز کند؟

چگونه می توانید از این رویداد ها به نفع یادگیری دانش آموزان استفاده کنید؟ چه عواملی این درس را برای دانش آموزان تحریک کننده و معنادار می سازد؟ معلم چه سوالات کلیدی باید از دانش آموزان بپرسد؟ چه پاسخ هایی از طرف دانش آموزان انتظار دارید؟ چه شواهدی می تواند در تصمیم گیری درباره میزان موفقیت یا شکست دانش آموزان در کسب اهداف شما را یاری رساند؟ این شواهد چگونه جمع آوری شده و به دست می آیند و چه کسانی در مقابل آن ها باید پاسخگو باشند؟ چگونه این درس را به پایان می برید؟

عنوان:

● مراحل درس پژوهی
۱٫ تشکیل گروه
● مراحل درس پژوهی
۲٫تبیین مساله
● مراحل درس پژوهی
۳٫بررسی و مطالعه موضوع
● مراحل درس پژوهی
۴٫برنامه ریزی و طراحی درس
● مراحل درس پژوهی
۵٫ آموزش درس و مشاهده آن
● اصول مشاهده
● نکات اجرایی در مشاهده
● مشاهده گران باید از موارد زیر اجتناب کنند:
● شواهدی که مشاهده گران باید جمع آوری کنند:
● مراحل درس پژوهی
۶٫بحث و بررسی پس از تدریس
● مراحل درس پژوهی
۷٫تجدیدنظر در درس
● مراحل درس پژوهی
۸٫ آموزش و مشاهده درس تجدیدنظر شده
● مراحل درس پژوهی
۹٫ ارزشیابی و بازاندیشی مجدد
● مراحل درس پژوهی
۱۰٫ انتشار نتایج
● نتایج درس پژوهی


"